NOWY ADRES www.activesurfgame.c0.pl

NOWY ADRES www.activesurfgame.c0.pl

Ogłoszenie

NOWY ADRES www.activesurfgame.c0.pl

#1 2010-04-06 12:00:55

Ziolo2

User

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 4
Punktów :   

Problem

Przepraszam że znowu pisze posta ale bardzo mi zależy na tym żeby ta historia cała się wytłumaczyła..
Z mojego punktu widzenia było to tak:
Wbijam kiedyś na serwer... Wtedy już miałem ten okres próbny w klanie więc zmieniłem nick.. Pisałem że zmieni mi się w nastepnej rundzie. Więc zmienił mi się i w tej chwili admin wstawiał bana. Nie wiem być może myślał że ja to Ziołko albo zmieniła mu się lista w amx_bans. Więc dostałęm bana. Napisałem do Amphetamine i on odpisał mi że coś z tym zrobi... Ja tego bana dostałem pod wieczór na 12 godzin. No to na rano już bana nie miałem wbiłem na serwer. Grałem sobię i admin Black kazał mi się odezwać przez mikro... Ja byłem no sound i słuchałem muzy więc nie wiem ale może gadali o mnie. Myśleli że ja to Ziolko. Admin spytał się mnie czy mam mikrofon. Powiedziałem mu że tak ale nie przeszedłem mutacji i nie chce się ośmieszać. Kazał mi się odezwać. Odezwałem się i zadał mi pytania czy mam neostrade, wiek. Odpowiedziałem mu że mam i 14 lat. Chwile potem wywaliło mnie z powodem Kicked:Banned. Amphetamine zablokował mnie na gadu. Poczułem się nie w porządku ponieważ nikt mi nie dał nawet szansy na wytłumaczenie się.

Przepraszam Amphetamine.
Pozdro.

Offline

 

#2 2010-04-06 12:12:28

m0las. ;[[[

ASG

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Problem

potwierdzam, że jest i ziółko i zioło. ziółko nie potrafi się zachować, jest dziecinny. my mamy akurat doczynienia z ziołem, który jest całkowitym przeciwieństwem. LUDZIE, TO SA 2 RÓŻNE OSOBY

Offline

 

#3 2010-04-06 13:14:37

 Amphetamine

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Problem

"ODPISAŁ" "ZABLOKOWAŁ"? Ty chyba sobie jaja robisz.. -.- ..Ola jestem miło mi..
Aha , i mój błąd, zapomniałam całkiem że w zasadach jest punkt że każdy członek klanu powinien mieć mutację (Ja to wyjątek, wiadomo czemu ) .
Także nie wiem jaka to jest teraz różnica : ) Surf masz ok , ale jak tak patrzyłam na staty to tak średnio trochę. Jednak zasady to zasady. Narazie.

Offline

 

#4 2010-04-06 13:29:26

Ziolo2

User

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Problem

Hahaha miałem takie staty bo pisałem cały czas z Molasem na Gadu i pisałem tego posta... A sam lepszych nie miałeś.. 10:10? I może powiedz że mnie nie zablokowałeś? Nie dałeś mi się nawet wytłumaczyć. Po tej sytuacji odrazu był block. Nie ważne. Lysy, Molas i Nullo są w porządku. Ale nie rozumiem jak Ty ledwo do mario dolatujesz a jesteś gówno-dowodzącym :> dobrze to ujełem?. Już mi nie zależy. Jak ma być klan prowadzony przez taką osobę to pozdro. Myślę że osoby nie powinno się oceniać po tym ile ma lat.

Offline

 

#5 2010-04-06 14:08:08

Artix

User

9433563
Call me!
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 35
Punktów :   

Re: Problem

Heloł, Zioło,  Amphetamine vel. La` Luna to dziewczyna więc nie pisz: "zablokował" itp.

Offline

 

#6 2010-04-06 14:27:22

Ziolo2

User

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Problem

Acha to sory nie wiedziałem. I siema Artix. Widzisz co tu sie wyprawia? ^^ To sory amphetamine nie skapłem się ;D

Offline

 

#7 2010-04-06 18:11:10

 Amphetamine

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Problem

Zioło, nie ma powodu żeby się denerwować : ) Mówię Ci tylko co myślę.
Jeśli chciałeś uderzyć w mój słaby punkt to niestety nie udało Ci się go nawet znaleźć Dla mnie to tylko gra.
Pogadamy "za pół roku". hyhy.

Offline

 

#8 2010-04-06 20:51:49

 MateO.

Moderator

Only for V.I.P
Call me!
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 121
Punktów :   

Re: Problem

Weź się dziecko ogarnij bo to się źle dla ciebie skończy. Jesteś jeszcze tak na prawdę dzieckiem i obrażaniem nic nie wskórasz. Zacznij zachowywać się jak człowiek a nie jak małpa bo tamte czasy już dawno minęły.


"Są też tacy cwaniacy, co nigdy się nie bili
Na bluzie "Hooligans" a pierwsi by spierd****
Gdyby coś się działo, gdyby była jakaś akcja
Z ich ust by padło słowo - ewakuacja."
http://img527.imageshack.us/img527/2662/cccr.gif

Offline

 

#9 2010-04-06 21:55:40

Ziolo2

User

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Problem

Nigdzie nie chciałem trafić. Poprostu nie rozpoznałem po twoim nicku że jesteś kobietą. Jak byś napisała np: Amphetamina to może bardziej... I gdzie ja tu kogoś obrażam? Może 2 razy mi się trało. Cyt : "Zioło, nie ma powodu żeby się denerwować : ) Mówię Ci tylko co myślę." Jak tylko piszę co myślę.. :>

Offline

 

#10 2010-04-06 22:07:56

 Amphetamine

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Problem

Mała rożnica ; ) Dwa razy? czyli jednak ci się zdażyło Ale to już nie ważne.
CLOSE.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rozrywka-kielce.pun.pl www.adresapokalisy.pun.pl www.naruto-aka.pun.pl www.speedwaymenagzuzlowy.pun.pl www.peugeot207club.pun.pl