NOWY ADRES www.activesurfgame.c0.pl

NOWY ADRES www.activesurfgame.c0.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

NOWY ADRES www.activesurfgame.c0.pl

#1 2010-04-04 22:30:33

Ziolo

User

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 3
Punktów :   

Amphetamine

Amphetamine nie rozumiem ciebie. Zablokowałaś mnie i nawet nie wiem za co na gadu... Domyślam się z tego powodu iż myślisz że ja to Ziolko tak?. Różnica jaka jest pomiedzy mną a Ziolkiem :
- Ja lepiej surfuje.
- Nie wiem ale może dużo razy widziałaś jak grał jednocześnie Ziolo [mp3, no sound] i Ziolko..
- Zapytaj się nawet Garbacza że ja jestem tym prawdziwym Ziolo... Albo podaj mi jego gg.. On ci powie czy jestem czy nie Ziolo... Garbaczowi powiedz o obgadywaniu i że to ja Zioło to ci powie prawde.

Mimo to że pokrywa się to że mamy po 14 lat, mamy mikrofon i podobny nick to nie znaczy że ja jestem Ziolko...
Dostałem Kicka i w nim powód Banned... Nie mogę wbić na serwa i ci tego wytłumaczyć. Proszę odblokuj mnie na GG to wyjaśnię ci całą sprawe.. Moge ci nawet GG podać Ziolka i może wpadnie czy to on czy nie.

Sory że w tym temacie.

Pozdro.

Offline

 

#2 2010-04-04 22:59:22

 MateO.

Moderator

Only for V.I.P
Call me!
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 121
Punktów :   

Re: Amphetamine

dzial na pewno zly, wiec przeniose. Napisales temat na forum dlatego ze Amphetamine cie zablokowala na GG?! Nie wiem czy wiesz ale jestes zalosny w tym momencie, chyba ze jest jeszcze jakis powod.


"Są też tacy cwaniacy, co nigdy się nie bili
Na bluzie "Hooligans" a pierwsi by spierd****
Gdyby coś się działo, gdyby była jakaś akcja
Z ich ust by padło słowo - ewakuacja."
http://img527.imageshack.us/img527/2662/cccr.gif

Offline

 

#3 2010-04-04 23:10:21

Ziolo

User

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Amphetamine

Jest inny powód... Przed tym zablokowaniem Admin na surfie kazał mi coś powiedzieć przez mikro bo chcieli sprawidzć czy ja to Ziolko... To że mam 14 lat i on też to możliwe że on i ja mam dziecinny głos.. Potem dostałem Bana.. Jak wchodzi to pisze Kicked:Banned.. Po tej sytuacjii Amphetamine mnie zablokowała. Domyślam się że ten admin jej powiedział że ja to Ziolko i dlatego mnie zablokowała. Nie miałem w jaki sposób się z nia skontaktować to napisałem tutaj.

Ostatnio edytowany przez Ziolo (2010-04-04 23:12:07)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziemsu2012.pun.pl www.smoki-hodowla.pun.pl www.polskiet2011.pun.pl www.fab.pun.pl www.granarutopbf.pun.pl